Top

Innowacyjny półtrwały Color & Gloss jest odpowiedni dla każdego, kto kocha swój kolor włosów i chce nadać mu jeszcze więcej wyrazu i blasku.

Nabłyszcz się

Delikatna metoda demi-permamentnej koloryzacji z połyskiem

Twój kolor, ale piękniejszy! To właśnie jest Color & Gloss. Półtrwały system do farbowania delikatnie wzmacnia, zamiast drastycznie zmieniać kolor. Całkowicie wolny od amoniaku i monoetyloaminy (MEA), Color & Gloss intensyfikuje każdy kolor włosów, zarówno naturalny, jak i farbowany. Rozjaśniane włosy zyskują na indywidualnym cieniowaniu, siwe włosy są całkowicie pokryte, a „zmęczone” włosy na całej długości są odświeżane wraz z końcówkami.

Kolor, błysk, a może jedno i drugie?

Arginina, tj. naturalne aminokwasy, przyjmuje rolę amoniaku i MEA w koloryzacji Color & Gloss. Delikatna i bezwonna, chroni włosy przed zabiegiem i zapewnia, że kolor i pielęgnacja są odpowiednie. Biorąc to pod uwagę, wybór indywidualnego odcienia Color & Gloss określa, czy zabieg salonowy powinien skupiać się na odświeżającym połysku, czy też wymagana jest dodatkowa silniejsza pigmentacja i większa intensywność. Popracuj ze swoją stylistką, aby znaleźć kolor włosów, który najlepiej pasuje do Twojego typu. W zależności od tego, jak intensywny jest efekt koloru, czas koloryzacji wynosi od 10 minut do pół godziny. Neutralny charakter Color & Gloss chroni włosy i skórę głowy, a naturalne oleje, takie jak argan, orzech macadamia i olej słonecznikowy, chronią włókna włosów i tworzą promiennie błyszczące wykończenie, z którego słynie Color & Gloss.

Trwałość i łatwość aplikacji

Ze względu na efekt oksydacyjny, Color & Gloss to półtrwała koloryzacja. Nie ma odrostów, ponieważ włosy nie są rozjaśnione. Odświeżanie kolorów w domu dzięki systemom Protection Couleur i Glam Color Advanced zapewnia, że intensywna moc kolorów i zapierający dech w piersiach połysk profesjonalnego koloru Color & Gloss trwa tak długo, jak to możliwe. Znajdź spektakularny wygląd Color & Gloss na Instagramie pod hashtagiem #RadiantHairGloss.

 

  • pH-neutralny żel tonujący
  • bez amoniaku i monoetyloaminy (MEA)
  • 98% naturalnych składników