Top

Anti-Chute Premium

W oparciu o naukowo udokumentowane podstawy badań medycznych oraz związanych z biologią komórkową, stworzono produkty Thérapie Anti-Chute Premium, stanowiące kamień milowy w walce ze wszystkimi przyczynami przedwczesnego starzenia się włosów i ich wypadania.

Skuteczna walka z utratą włosów i wszystkich ich negatywnych zmian związanych z wiekiem.

La Biosthetique Anit-Age skutecznie zwalcza oznaki czasu dzięki aktywnym komórkowo składnikom odmładzającym komórki.

Rezultat:
mniejsza utrata włosów,
większa grubość włosa,
zauważalnie silniejsze włosy,
dłuższe zachowanie naturalnego koloru włosów,
pełne, mocne i zdrowe włosy.

Połączenie najnowszych badań i naturalnych składników.

Therapie Anti-Chute Premium

Nowa generacja wysoce skutecznych ampułek. Kompleksowo zwalczają wszytkie czynniki związane ze starzeniem się włosów oraz siwienie. Chroni komórki macierzyste przed przedwczesnym procesem starzenia się, reaktywuje tworzenie się komórek macierzystych, kluczowych w procesie regeneracji mieszków włosowych oraz podczas rozpoczęcia fazy aktywnego wzrostu włosa. Gęstość włosów wzrosta aż do 28 tysięcy.

Elixir Anti-Chute Premium

Eliksir regenerujący strukturę włosów – zapewnia intensywne działanie anti-aging. Dzięki aktywnym składnikom odmładzającym komórki skóry głowy: pobudza metabolizm, reaktywuje szybkość podziału komórek macierzystych i neutralizuje działanie wolnych rodników. Zatrzymuje szkodliwą glikację mieszka włosowego, a także całkowicie degraduje ten szkodliwy proces.

Cheveux Anti-Age

La Biosthetique walczy z oznakami czasu dzięki holistycznej, komórkowej koncepcji anti-age. Wysoce skuteczne preparaty wzmacniają i widocznie odmładzają włosy oraz skórę głowy. Naukowo udowodnione efekty: piękne, błyszczące, elastyczne i naturalnie zdrowe włosy!

Skóra głowy też się starzeje. Aktywność komórek ulega zredukowaniu, podobnie jak zdolność skóry do szybkiej regeneracji. W przeciwieństwie do skóry twarzy nie ma jednak zmarszczek, lecz tkanka łączna twardnieje w wyniku scukrzania. Odbija się to na włosach. Stają się rzadsze i mniej elastyczne.

Shampooing Actif

Łagodny szampon dla włosów delikatnych. Dzięki wzmacniającym składnikom, uszczelnia łuski i wyrównuje grubość włosa na całej długości. Włosy nabierają wigoru, stają się elastyczne i sprężyste od nasad, aż po końce. Skóra głowy pozostaje odprężona i zabezpieczona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Skuteczna ochrona przed wolnymi rodnikami i stanami zapalnymi skóry.

Fluide Volume

Keratynowy fluid w sprayu zwiększający objętość fryzury
o natychmiastowym działaniu. Wyraźnie poprawia strukturę włosów, nadając im sprężystości od nasad po same końce i chroniąc przed szkodliwym działaniem środowiska i promieniami UV. Włosy staja się elastyczne i naturalnie błyszczące.

Elixir Anti Grey

Balsam do skóry głowy przeciw siwieniu. Dzięki naturalnej bazie i bez dodatku sztucznych barwników, reaktywuje i chroni naturalne tworzenie pigmentów we włosach. Zapewnia naturalną re-pigmentację od nasady bez użycia barwnych pigmentów. Konsekwentnie chroni włosy przed utratą pigmentu w przyszłości (do 30% mniej siwych włosów w ciągu 3 miesięcy). Rewitalizuje włosy i przywraca im zdrową siłę.