Top

Haute Lumiere at Summer Inspirations

Dnia 30.06.2019 w Warszawie właściciele prestiżowych salonów fryzjerskich spotkali się na wyjątkowym wydarzeniu artystycznym. Event ten dał niepowtarzalną możliwość wymiany doświadczeń oraz poznania obecnych trendów świata beauty. Dodatkowym atutem tego wydarzenia było wystąpienie Anny Majer- Łabuś, w którym specjalistka ds. biznesu chciała uświadomić zaproszonym gościom jak ważne jest profesjonalne podejście do biznesu. Ponadto w ramach eventu przedstawione zostało nowe spektrum fryzjerskie La Biosthetique. Kolekcja Haute Lumiere została zinterpretowana przez La Biosthetique Polska oraz odtworzona we współpracy z Adriana Lasotę.

W programie wydarzenia zaplanowana została również prezentacja autorskiego szkolenia Dawida Krynickiego. Stylista fryzur ujawnił tajniki męskiego strzyżenia, podczas ekskluzywnego pokazu Men’s CUT. Spotkanie zostało uświetnione wykładem Pani Alicji Gondek. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego zaprezentowała serię kosmetyków DERMOSTHETIQUE o potwierdzonym działaniu anty-ageing. Innowacyjne zabiegi oparte na najnowszych odkryciach dermatologicznych zapobiegają glikacji, czyli scukrzeniu wywołującemu twardnienie tkanki łącznej, a w konsekwencji powodujące starzenie się skóry. Ponadto, uwaga zaproszonych gości została skupiona na THERAPIE ANTI-CHUTE – intensywnej kuracji przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Badania wykazują, że produkt ten wpływa nie tylko na wypadanie włosów (zredukowane o 33% w ciągu 2 miesięcy) ale również przyspiesza ich porost. La Biosthetique od lat skupia się na The Culture of Total Beauty, promując tym samym ideę „Zdrowa skóra głowy, to zdrowe włosy”.

Event oraz pokaz mody przygotowane zostały dzięki wsparciu specjalistów Artistique Team La Biosthetique:

Andrzej Majer – Właściciel Atelier Majer – Salon Sztuki Fryzjerskiej

Adrian Lasota – Stylista fryzur oraz specjalista w koloryzacji

Dawid Krynicki – Właściciel Salonu Krynicki Salon

Anna Majer Łabuś – Specjalista ds. biznesu

Alicja Gondek – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego Mateusz Kołtunowicz – Stylista fashion

Izabela Wasilewska – Make Up artist

Desert Blonde Glow

Doskonałe efekty kolorystyczne lata składają się z promiennie świeżych beży, piaskowych i złotych odcieni blondu. Technika freehand umożliwia otrzymanie docelowej definicji twarzowych rozświetleń na czubku głowy i wokół twarzy, by następnie gustownie połączyć je z trzema innymi odcieniami blondu. Idealny letni blask!

Brown Topaz Shimmer

Elegancki kolor, który podkreśla graficzny kształt i naturalny kolor włosów poprzez wyszukaną technologię koloru oraz genialne odcienie beżu, bursztynu i brązu. Wysokiej klasy świetliste wykończenie koloru to więcej wyrazistości, blasku i wymiaru!

Radiant Ginger Crush

Ten pełen ekspresji, długowłosy look zapiera dech w piersiach efektem trzech modnych i promiennych odcieni rudości, delikatnie cieniowanych za pomocą techniki freehand. Ruch włosów stale uwydatnia wspaniałe połączenie żywiołowo lśniących odcieni miedzi.

Lavender Rose Flirt

Pastelowy blond jeszcze nigdy nie był tak delikatny i chłodny zarazem. By osiągnąć ten look należy najpierw rozjaśnić włosy, a następnie koloryzować delikatnymi odcieniami lawendy i różu używając techniki stapiania koloru (color melting) z modnym pogłębianiem koloru. Jest to kobiecy i młodzieńczy look o niepowtarzalnym charakterze!