Top

Oferta pielęgnacji SPA i Wellness

Produkty La Biosthétique SPA oraz pełen zakres zabiegów opartych o naturalne składniki, aktywnie pieści zmysły i wpływa na osobistą równowagę oraz dobre samopoczucia.

Doskonałe, indywidualnie dopasowane i przygotowane produkty, usługi i rytuały pielęgnacyjne – to harmonia, na którą stawiamy w La Biosthétique.

Nasze kategorie to:

– Pielęgnacja skóry głowy i włosów

– Koloryzacja

– Stylizacja

– Pielęgnacja skóry twarzy i ciała

– Makijaż

Bogata oferta zabiegów SPA z dokładnym rozpisaniem poszczególnych kroków, harmonogramy i rekomendacje cenowe jako wsparcie w rozwoju biznesu.

Rozwijaj i proponuj indywidualnie dobrane zabiegi. Razem budujmy wspólny sukces!

Udogodnienia w pokojach

Spa Le Savon mydło

Spa Le Bain kojący żel do kąpieli

Spa Le Shampooing szampon

Spa Le Conditionneur odżywka

Spa Le Lait mleczko do ciała

Spa Hand Wash żel do mycia rąk

Pompka (wymienialna)

Uchwyt na ścianę

Pielęgnacja skóry

HYDRO-ACTIF INTENSIV TREATMENT

zabieg przykładowy

Niezwykły, intensywnie nawilżający zabieg pielęgnacyjny na bazie kwasu hialuronowego, zwalczający oznaki odwodnionej skóry.
Innowacyjne składniki aktywne stymulują gromadzenie się wilgoci w skórze i wzmacniają syntezę kwasu hialuronowego. Przyjemne połączenie rewitalizującego masażu lodowego i manualnego imituje mikrokrążenie skóry. Wilgoć skóry jest wyraźnie poprawiona, skóra jest bardziej napięta, a drobne zmarszczki są wygładzone.

Hydro – actif intensiv to zabieg kosmetyczny, który głęboko penetruje komórki, stymulując ich potencjał naprawy. Uzupełnia on również ubytki wilgoci w skórze, a dzięki zastosowaniu kilku rodzajów masażu, przywraca jej młodzieńczy blask.

Total Beauty Concept Salon

Produkty La Biosthétique SPA oraz pełen zakres zabiegów opartych o naturalne składniki, aktywnie pieści zmysły i pozytywnie wpływa na równowagę ciała i ducha oraz dobre samopoczucie.

Bogata oferta zabiegów SPA  z dokładnym rozpisaniem poszczególnych kroków, kalkulacje i rekomendacje cenowe jako wsparcie w rozwoju biznesu. Rozwijaj i proponuj indywidualnie dobrane zabiegi. Razem budujmy wspólny sukces!