Top

Mężczyzna, jego styl, jego skóra

Ten kto dobrze wygląda, zawsze zrobi dobre wrażenie. Aby to osiągnąć, nie musisz spędzać godzin przed lustrem, ani wydawać fortuny na produkty i zabiegi. Sztuka polega raczej na ukształtowaniu dziennej rutyny. Szybkiej i prostej. A co najważniejsze gwarantującej, że Twoja pewność siebie i dobrze dobrany strój, nie zostaną zrujnowane przez cienie pod oczami czy nieatrakcyjną fryzurę.

Dawno temu minęły czasy, gdy ludzie dziwili się, że mężczyzna spędza w łazience więcej niż 10 minut. Obecnie mężczyźni mogą, a nawet powinni zwracać uwagę na swój wygląd.

Wszystko pod kontrolą?

Brodę należy pielęgnować i przycinać, niezależnie od długości. Hair Beard Body Wash z serii HOMME to praktyczny wielozadaniowy produkty, który delikatnie oczyszcza włosy i skórę, chroniąc je przed wysuszeniem i dostarczając im energii. Jeśli wolisz golenie na gładko, lekko pieniący się HOMME Shaving Gel doskonale przygotuje Twoją skórę. Następnie sprawi, że będzie gładka, podczas gdy zawarty w nim koktajl mineralny pobudzi tlenem funkcjonowanie komórek.

Stylizacja z produktami dopasowanymi do Twojego typu włosów

Jak często kupujesz produkty do stylizacji w supermarketach tylko po to, aby przekonać się, że to marnotrawstwo pieniędzy? Chyba łatwiej jest wygrać na loterii, niż znaleźć odpowiedni kosmetyk w gąszczu sklepowych produktów. Żel, pasta lub wosk? Mocny, elastyczny lub naturalny chwyt włosów? Matowe lub błyszczące wykończenie? Zapytaj eksperta, jakie produkty poleca dla twojego typu włosów i stylu, a także poproś go o zaprezentowanie kilku wskazówek w ich stosowaniu!

Naturalny i matowy styl

Wiosna wprowadza beztroskie uczucie. Ubiór, nastawienie, fryzura – wszystko jest swobodniejsze. I właśnie wtedy idealnym wyborem produktu do stylizacji będzie Powder Wax. Dzięki 24-godzinnej trwałości, zapewni efekt nieformalnej stylizacji z matowym wykończeniem. Jest idealny do re-stylizacji i szybko zmienia styl z oficjalnego na nieformalny. Wypróbuj równiez stylizacyjną Fiber Paste, która nadaje elastyczności i sprężystości włosom.

Podziel się swoją rutyną!

Mężczyźni powinni z dumą prezentować swój zadbany wygląd. Poza tym jesteśmy ciekawi co sądzicie o nowej serii pielęgnacyjnej HOMME. Dlatego zapraszamy Was do dzielenia się wrażeniami i waszym stylem na Instagramie za pomocą hashtaga #HommeRoutine.