Top

Więcej niż tylko kolor włosów. Blond to styl życia.

Koloryzacja La Biosthétique Color System Blonde sprawia, że blond staje się jeszcze bardziej naturalny, jeszcze bardziej delikatny i jeszcze bardziej ekscytujący. Dzięki systemowi Blonde uzyskasz nowy wymiar w koloryzacji włosów!

Blond to znacznie więcej niż tylko kolor włosów. To styl życia. Od dekad bycie blondynką już nie jest tylko kwestią genetyki. Kobiety decydują się na tę koloryzację. A gwiazdy, od Marilyn Monroe do Lady Gaga, tylko potwierdzają atrakcyjność tego koloru włosów. Niezależnie od tego, czy blondynki naprawdę mają więcej zabawy, jak twierdzi Rod Stewart i kultowy slogan reklamowy, jedno jest pewne: blond sprawia, że świat jest bardziej różnorodny, żywy, budzi emocje i pożądanie.

Od blondu do blondu

Dzięki BLONDE POWDER La Biosthétique wyznacza nowe standardy w rozjaśnianiu. Tradycyjne rozjaśnianie otwiera łuskę włosa wysokim alkalicznym odczynem pH od 10 do 11. Sprawia to, że włos jest bardziej porowaty i kruchy, co może powodować szorstką i uszkodzoną powierzchnię włosa, a także uszkodzenia oksydacyjne. Natomiast proszek rozjaśniający BLONDE POWDER o pH poniżej 10 nie rozchyla tak łuski włosa, przez co zapewnia lepszą ochronę. Zauważalne rezultaty to większa witalność i lśniący kolor włosów.

#MORETHANBLONDE

La Biosthétique Blonde to coś więcej niż tylko blond. Zmienia dobry styl w wyjątkowy i niepowtarzalny. Chłodny blond gwarantuje fascynujące lodowe refleksy, które są trwale chronione dzięki Protection Couleur Crystal. A ciepły, złoty blond jest niczym pocałunek słońca, któremu trwałość i blask zapewni Protection Couleur Blonde.

Którym typem blondynki jesteś? Podziel się swoim blondem od La Biosthétique Blonde na Instagramie za pomocą hashtagów #MORETHANCOOLBLONDE lub #MORETHANSUNNYBLONDE