Top

Zaawansowana technologia gwarantująca doskonały wygląd!

Profesjonalnie wyglądające stylizacje wymagają umiejętności oraz odpowiednich narzędzi, takich jak wysokiej klasy akcesoria La Biosthetique.

OKRĄGŁA SZCZOTKA

Trudno uwierzyć, że tak poręczna i lekka szczotka łączy w sobie tak wiele innowacyjnej technologii i ergonomii. Ceramiczny korpus szczotki kumuluje ciepło, a duże otwory optymalizują przepływ powietrza, dzięki czemu suszenie włosów jest znacznie krótsze. Powlekane włosie wytwarza przy podgrzaniu ujemnie naładowane jony, które uszczelniają łuskę włosa i zmniejszają ładunek elektrostatyczny. Rezultat: pełna kontrola i jedwabiste wykończenie cienkich i prostych, a także kręconych i gęstych włosów. Szczotka «Ceramic & Ion» dostępna jest w różnych rozmiarach, spełniających wymogi każdej długości włosów i wymarzonej stylizacji. Najpierw wymodeluj pół wilgotne włosy na najwyższym stopniu mocy suszarki, a następnie osusz chłodnym powietrzem by utrwalić fryzurę.

STYLING-BRUSH

Ta szczotka zawiera wszystko co definiuje dobry sprzęt do stylizacji. Ergonomiczny drewniany uchwyt jest naprawdę wygodny, a połączenie włosia dzika z nylonem rozprowadza lipidowy film ochronny wzdłuż łodygi włosa, nadając zdrowy połysk, podczas rozczesywania i stylizacji.

PADDLE-BRUSH

Wyjątkowo szeroka powierzchnia szczotki. Starannie wykonana z najlepszych materiałów, zawiera 9 lub 13 rzędów nylonowego włosia o kulistych końcach, które pozwolą szybko, delikatnie i gładko rozczesać lub wysuszyć nawet długie włosy.