Top

Kryształowy blask .07

Odcienie blond zarówno naturalne jak i koloryzowane, wyglądają szczególnie elegancko, gdy są promiennie chłodne, bez żółtego odcienia. Dzięki krystalicznym pigmentom produkty Glam Color No Yellow neutralizują złoto-żółte refleksy i ożywiają chłodne odcienie. Składniki nawilżające pielęgnują włosy i skórę głowy, kompleks ochrony koloru chroni przed uszkodzeniem UV.

Szampon i odżywka Glam Color No Yellow nadają włosom chłodny kryształowy blask po każdym myciu; podczas gdy jeszcze bardziej intensywny efekt anti-yellow produktu Hair Mask utrzymuje się od 3 do 5 myć włosów.

Siwizna? Tak bardzo naturalna

Uwielbiasz swoje naturalnie siwe włosy, ale czujesz, że brakuje im wyrazu i żywotności? Jeśli tak, to powinieneś poznać Glam Color Toner .11! Unikalny zabieg koloryzujący, który pięknie zaprezentuje twoje naturalnie siwe włosy z dawką intensywnego tymczasowego koloru i jest tak łatwy do wykonania w domu. W zależności od czasu działania, toner “uwalnia” siwy odcień od niepożądanego żółtego zabarwienia, które może pojawić się z powodu wpływu środowiska; zmniejsza kontrast między siwym, a naturalnym kolorem włosów lub zapewnia równomiernie ciemniejszy odcień, aby uzyskać młodzieńczy blask. Równomierne osadzanie pigmentów zapewnia równomierne wypłukiwanie się koloru, bez odrostów!

Glam Color Toner .11 to produkt unisex, który podkreśla wszystkie odcienie siwizny, i pomaga mężczyznom i kobietom uzyskać zapierającą dech w piersiach ekspresję z genialnymi chłodnymi refleksami.