Top

Belesthétique

Ponadczasowe piękno dla skóry.

Wysoce wartościowe składniki w połączeniu z najnowocześniejszymi badaniami nad kosmetykami aby stworzyć doskonałą pielęgnację skóry.

Belesthétique — ekskluzywna pielęgnacja twarzy La Biosthétique — naturalnie redukuje oznaki starzenia się skóry. Fitokompleks przeciwstarzeniowy łączy w sobie silne działanie korzenia irysa z cenną białą truflą. Ten potężny pakiet fito jest uzupełniony wyselekcjonowanymi roślinnymi składnikami aktywnymi. Delikatny zapach irysa, zmienia linię  Belesthétique w zmysłowe doznania. 

THE CREAM

The Cream jest ekskluzywną odpowiedzią na specjalne wymagania bardziej dojrzałej skóry. Wyselekcjonowane roślinne składniki o sprawdzonym i udowodnionym działaniu, skutecznie i naturalnie wspierają skórę w utrzymaniu jej piękna i młodość.

W sercu formuły znajduje się przeciwstarzeniowy fitokompleks z irysa, białej trufli, parakresu i łubinu. Optymalizują wymianę składników odżywczych między różnymi warstwami skóry i stabilizuje tkankę łączną. Skóra staje się jędrniejsza, a owal twarzy wyraźnie podniesiony. Ekstrakt z kukurydzy niczym magnes wiąże wilgoć na 72 godziny w skórze, a tym samym przyczynia się do optymalnego funkcjonowania komórek skóry i stabilizacji warstwy barierowej. Kompleks ochronny z ekstraktu z ryżu i rozmarynu chroni DNA skóry przed uszkodzeniami.

Co się dzieje ze skórą po 40-tym roku życia?

Po 40-stce skóra powoli zaczyna tracić swoją naturalną jędrność oraz nawilżenie. Powodem jest mniejsza ilość estrogenów w organizmie. Dzieje się tak dlatego, że estrogeny, nazywane również „hormonami kobiecości” w dużej mierze odpowiadają za nawilżenie, elastyczność oraz napięcie skóry. Spadek poziomu estrogenów powoduje, że skóra oprócz utraty jędrności i nawilżenia staje się wiotka oraz mniej odporna na uszkodzenia. Zmarszczki i bruzdy są bardziej widoczne, a skóra jest bardziej przesuszona. Efekt to matowa cera, nierównomierny koloryt skóry oraz słabsze naczynia krwionośne ze skłonnością do pękania.

THE CONCENTRATE

Koncentrat o potrójnym działaniu detoksykującym, bardzo skutecznie i naturalnie redukuje oznaki starzenia się skóry. Składniki trzciny cukrowej, oliwki i daktyli chińskiej aktywuje własny system rewitalizacji skóry jako kompleks detoksykujący. Resztki białka nagromadzone w komórkach są rozkładane i łączone, tworzą przy tym nowe substancje białkowe. Proces ten odtruwa komórki, wydłuża ich cykl życia i odmładza skórę. Wysoce aktywny fizjokompleks róży skalnej przywraca równowagę lipidową skóry i stymuluje jej system ochrony oksydacyjnej. Poprzez wiązanie, nawilżenie skóry trwa przez 72 godziny. Ekstrakt z kukurydzy przyczynia się do powstania stabilnej warstwy barierowej i optymalizacji funkcjonowania komórek skóry.

THE EYE CREAM

Krem pod oczy został zaprojektowany do konturów oczu i ust,
obszarów twarzy, które są w centrum uwagi na co dzień.
Stworzony ze skuteczną koncepcją składników aktywnych i wybranymi roślinnymi składniki. Oznaki zmęczenia i starzenia się skóry, uwidaczniają się w wrażliwych okolicach oczu jeszcze szybciej i wyraźniej niż gdzie indziej. Ciemne cienie pod oczami i obrzęki osłabiają młodzieńczy blask, tak samo jak linie mimiczne i linie spowodowane brakiem elastyczności skóry. Ekstrakt z Paracress odpręża i podkreśla kontury oczu i ust. Razem z irysem, białą truflą i łubinem tworzy przeciwstarzeniowy fitokompleks, który optymalizuje dostarczanie składników odżywczych do warstw skóry. Kompleks wzmacnia tkankę łączną i wygładza zmarszczki, jest wspomagany ekstraktem z kukurydzy, który działa jak magnes wiążą wilgoć na 72 godziny w skórze.