Brak produktów w koszyku

Top

Spa Actif

Orzeźwiające nuty, takie jak limonka, trawa cytrynowa i różowy pieprz, które definiują zapach Spa Actif, wzbudzają pozytywne uczucia, wzmacniają twoją pewność siebie i tym samym zapewniają poczucie beztroski. Składniki aktywne, takie jak: trawa morska, zielone mikroalgi i woda morska ożywiają i wprowadzają cię lekkim krokiem w wiosenny sezon.

Orzeźwiające oczyszczanie

Dzięki wodzie morskiej i ekstraktom z trawy morskiej i alg, seria produktów do pielęgnacji ciała Spa Actif przywraca naturalną równowagę skórze i włosom oraz przekształca rytuał kąpieli pod prysznicem w orzeźwiający moment spa. Naturalne aktywne składniki morskie sprawiają, że żel pod prysznic Spa Actif jest tak delikatny, że można go nawet stosować do oczyszczania twarzy i włosów. Spa Actif Sea Salt Scrub zawiera ziarna soli morskiej, dzięki czemu skóra ciała jest miękka i jedwabiście gładka. Rewitalizujący zapach z wyczuwalnymi nutami owocowymi, kwiatowymi niuansami i orzeźwiająco ziemistym akordem dopełniają przyjemne doświadczenie świeżości.

Zielone światło z przodu

Superbohaterowie pośród radykalnych pułapek są w kolorze zielonym. Jak wspaniale, że Matka Natura daje nam dar świeżej zieleni, gdy rodzą się jej dzieła. Sałaty i warzywa są pełne antyoksydantów, reperującej skórę witaminy A, i innych “upiększaczy”, takich jak folian, beta karoten, witamina B i E, żelazo, wapń i magnez. Warzywa takie jak cukinia i liście buraka są wspaniałą, zieloną super żywnością, która wewnętrznie chroni skórę przed atakami wolnych rodników. To samo dotyczy glonów i zielonej herbaty, które dodatkowo są również stosowane w pielęgnacji skóry.

Plusy i minusy

Bakterie są jak nawyki: są takie, które są dobre i te, które dobre nie są… Sztuka polega na zachowaniu dobrych i pozbyciu się tych złych. Powinieneś mieć zerową tolerancję dla bakterii, które znajdują się na telefonach komórkowych, pędzlach do i gąbkach do makijażu. Potrzebują one dokładnego wiosennego oczyszczenia, aby zapobiec nieatrakcyjnym niedoskonałościom skóry. Ale są też zdrowe bakterie. Probiotyki roślinne, sole sodowe i kwas mlekowy zawarte w Spa Actif Shower Gel, sprawiają, że skóra staje się zauważalnie miękka już podczas kąpieli. Nawiasem mówiąc, ten sam kwas mlekowy powstaje podczas fermentacji i zapewnia, że kiszona kapusta, kimchi, kefir i jogurt są tak zdrowe dla wątroby, jelit i układu odpornościowego.

Dawka świeżości!

Spa Actif Hand Wash zamienia mycie rąk w orzeźwiający moment wellness. To prawie tak, jakbyś miał zanurzyć ręce w bulgoczącej,morskiej wodzie. Delikatna pianka o żelowej konsystencji myje ręce delikatnie i dokładnie. Aktywne składniki morskie zapewniają skórze zdrową równowagę, a rewitalizujący zapach z owocowymi, kwiatowymi i pikantnymi nutami pobudza zmysły.

0
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password