Top
La Biosthetique

The Culture of Total Beauty

Misja

Piękno nie jest powierzchowne. To wszystko co robisz i w jaki sposób to robisz. Piękno tkwi w materiale którego używasz, jak również w sposobie w jaki traktujesz tych, którzy go używają. Prawdziwe piękno jest w kształcie rzeczy, które powstają gdy podejmujesz właściwe decyzje.

A piękne włosy i zadbana, młodo wyglądająca skóra to symbol luksusu. Oznaka zdrowia i statusu społecznego – potrafią wzbudzić podziw oraz zazdrość. Niestety zarówno skóra jak i włosy są wrażliwe i szybko tracą swoje naturalne piękno: niezdrowy tryb życia oraz niekorzystne warunki środowiska zewnętrznego wpływają negatywnie na ich kondycję i wygląd.

La Biosthetique oferuje wysoce skuteczną, specjalistyczną koncepcję pielęgnacyjną z indywidualnymi rozwiązaniami dla każdego typu włosów oraz skóry.

Taka jest filozofia. Taka jest kultura. Nasza Kultura.

Marka

Życie i piękno, bios i estetyka – połączenie naturalnych składników, wyników najnowszych badań i zamiłowanie do piękna już od pierwszego dnia definiuje filozofię marki Biosthétique. Jakość Premium nie jest możliwością: jest warunkiem koniecznym. To są korzenie Culture Of Total Beauty.

Markę La Biosthetique stworzył ponad 60 lat temu francuski biochemik Marcel Contier. Obecnie firma znajduje się w rękach rodziny Weiser, która prowadzi ją w oparciu o niezmienne standardy. Naukowcy w profesjonalnych laboratoriach opracowują receptury produktów współpracując z międzynarodowymi ekspertami od włosów oraz kosmetologami. Każdy pojedynczy produkt jest poddany testom klinicznym pod kątem skuteczności oraz tolerancji. Tylko w przypadku pozytywnego wyniku – La Biosthetique wprowadza produkt do ogólnej sprzedaży.

Firma

Paris, światowa stolica piękna – tam gdzie La Biosthétique ma swoje korzenie i swoją siedzibę. Elegancja, pasja, moda, kultura i sztuka, wszystkie związane z tą duchową mekką estetyki, a wszystko to inspiruje i prowadzi do myśli, odczuć i działań La Biosthétique. Dlatego Paryż jest naszą siedzibą, geograficznym sercem naszej firmy. Łączymy ten urok z precyzją rzemiosła i perfekcją Made in Germany reprezentowaną na całym świecie: badania i produkcja mają miejsce w Pforzheim (Niemcy), na obrzeżach Szwarzwaldu.

Salony

Profesjonalne produkty La Biosthetique są wyłącznie dostępne w naszych salonach partnerskich: w salonach fryzjerskich, hotelach i gabinetach SPA, które żyją naszymi wartościami i oferują najwyższą jakość premium. Oni są najważniejszymi ambasadoraki naszej Culture of Total Beauty. To nasza filozofia.