Top

TERAPIA W DOMU

Dzięki ekskluzywnym zabiegom terapii olejowej, La Biosthetique doskonale odpowiada na potrzeby klientów fryzjerskich przez ponad 40 lat. Dwufazowy zabieg składający się z olejku i kremowego balsamu redukuje rozdwojone końcówki, sprawia, że włosy są mocniejsze a jednocześnie miękkie i lekkie. Najnowsza generacja terapii olejowej, umożliwia klientom uzyskanie tego fantastycznego efektu we własnej łazience: Oil Therapy Cream i Oil Therapy Conditioning Spray spełnią Twoje życzenie odnośnie domowej pielęgnacji, która sprawi, że włosy będą zdrowe i lśniące. Podobnie jak ich odpowiedniki salonowe, Oil Therapy Cream i Oil Therapy Conditioning Spray, dają spektakularny efekt dzięki kombinacji specjalnego oleju i naturalnych składników aktywnych. To właśnie organiczne komponenty z jakich powstają produkty do pielęgnacji sprawiają, że nie musisz się martwić ich nagromadzeniem i negatywnym wpływem na wygląd i stan Twoich włosów. Seria Oil Therapy nie zawiera nieodpowiednich olejów takich jak np. olej z oliwek czy silikony.

Tłoczony na zimno olej rycynowy charakteryzuje się szczególnie wysokim stężeniem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Naturalnie lepki, jednak w Oil Therapy stosowany jest w konsystencji, która łatwo rozprowadza się na powierzchni, bez efektu tłustych włosów. Ponadto, działa w synergiczny sposób, ze względu na pochodne kwasów tłuszczowych kokosa, które zwalczają deficyty lipidów, zapewniając w ten sposób elastyczność i połysk. Dodatkowo, spray zawiera lipoamino kwasy, które równoważą uszkodzenia strukturalne oraz zapewniają trwałą poprawę jakości włosów, podczas gdy krem posiada substancję na bazie oleju rzepakowego i fasoli guar, które w niezwykły sposób regenerują i odżywiają włosy.

Specjalna kombinacja kwasów tłuszczowych w Oil Therapy pomaga w walce z wszystkimi uszkodzeniami strukturalnymi włosa. Bez względu na to czy są one wynikiem nieprawidłowej pielęgnacji, stresu, czynników zewnętrznych takich jak promienie słoneczne czy suszenie gorącym powietrzem, zabiegów chemicznych a nawet cech genetycznych, produkty z serii Oil Therapy poprawią stan i kondycję Twoich włosów. „Oil Therapy Cream i Oil Therapy Conditioning Spray są przeznaczone do każdego rodzaju włosów”, podkreśla Veronika Ott, kierownik ds. produktu La Biosthetique.

“Kosmetyki z serii Oil Therapy są szczególnie odpowiednie dla osób o długich włosach i/lub osób, którym zależy na szybkim wzroście. Warto jednak dodać, że produkty znacząco wzmocnią i nadają połysk również krótkim włosom “.

Aplikacja jest bardzo prosta: w celu dogłębnej regeneracji krem nakłada się po umyciu na mokre włosy. W zależności od stanu włosów preparat należy spłukać po 5-10 min. Dodatkowo po każdym myciu, dwufazowy spray może być stosowany na osuszone ręcznikiem włosy jako lekka mgiełka bez spłukiwania. Ponadto stosowanie produktów z serii Oil Therapy nie wpływa na ich późniejszą stylizację. Oil Therapy Cream i Oil Therapy Conditioning Spray można łączyć ze wszystkimi produktami do stylizacji La Biosthetique.