Brak produktów w koszyku

Top

Włosy pełne blasku na najpiękniejszy dzień Twojego życia

To TWÓJ dzień i Twój wygląd powinien to odzwierciedlać! Z odżywką odświeżającą kolor Glam Color, La Biostetique zmienia szczęśliwą pannę młodą na promieniejącą szczęściem.

Obojętnie czy zdecydujesz się na suknię ślubną w bieli czy w innym kolorze, tego dnia będzie to tylko i wyłącznie Twój kolor. Taka jest niepisana zasada, podkreślająca, że to panna młoda jest promiennym centrum uwagi w swym wielkim dniu. Światła reflektorów powinny uwidocznić, jak bardzo jest zakochana oraz jak niesamowita jest jej suknia ślubna. Poza tym panna młoda potrzebuje cery promieniejącej wewnętrznym blaskiem oraz olśniewającego, zdrowego koloru włosów, który korzystnie oprawi i podkreśli jej cerę

Właściwy odcień

Miesiące przed ślubem wybierasz kolorystykę lokalizacji i stołu weselnego. Oczywiście pada również najważniejsze pytanie czy suknia ślubna będzie koloru białego, kości słoniowej lub szampana. Jej kolor musi korespondować z tonacją Twojej cery, pochlebnie ją uzupełniając. Idealną harmonię osiągniesz dobierając odpowiedni odcień koloru włosów. Wybór ten odgrywa kluczową rolę tak jak wybór koloru sukni, dlatego też należy starannie dobrać te połączenie. Konsekwentnie – jasna, chłodna tonacja współgra z czystą bielą sukni, a ciepłe, złote odcienie pasują do kości słoniowej.

Kwestia charakteru

Szwajcarski malarz, wykładowca sztuki i współzałożyciel szkoły Weimar Bauhaus, Johannes Itten przedstawił związek pomiędzy określoną harmonią kolorów, a typami ludzkich charakterów. Właśnie stąd wywodzą się konsultacje kolorystyczne i typy według pór roku. W zależności od tonacji skóry, wiosna, lato, jesień i zima opisują ciepły lub chłodny, mniej lub bardziej intensywny typ kolorystyczny. Każdy typ może generalnie nosić wszystkie barwy, jednakże odcień określi uzyskany efekt, np. czy oczy i skóra będą wyglądać na promienne, lub zmęczone i ponure.

Promienny kolor

Pojęcie to odnosi się zwłaszcza do koloru włosów, który stanowi obramowanie twarzy. GLAM COLOR nadaje włosom promienne piękno, wzmacnia kolor i magicznie tworzy lśniące refleksy. Konsekwentnie, w zależności od życzenia oraz typu, blondy uzyskają popielate, chłodne refleksy lub mieniące się złotem; czerwienie bogaty, miedziany odcień lub głeboką, połyskującą czerwień; brąz otrzyma chłodne espresso albo ciepłe, czekoladowe refleksy. Dodaj swym włosom, farbowanym czy naturalnym, intensywnego blasku i mieniących się refleksów i ciesz się z bycia promiennym centrum zainteresowania w swym wielkim dniu!

APLIKACJA & SKŁADNIKI GLAM COLOR

Chciałabyś wzmocnić swój kolor pomiędzy zabiegami koloryzacji, dodać mu refleksów lub sprawić by Twój naturalny odcień nabrał wyrazistości? Już zaledwie po 3-10 minutach działania, pigmenty zawarte w Glam Color zapewniają stabilne wzmocnienie koloru, utrzymujące się od trzech do pięciu myć. Jedwab i proteiny ryżu poprawiają strukturę włosa i odbudowują zmęczone lub uszkodzone włosy, a kwasy tłuszczowe omega-6 w magiczny sposób dodają włosom połysku i miękkości. Zapytaj specjalistę koloryzacji w La Biostetique o swój odcień Glam Color.

0
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password