Brak produktów w koszyku

Top
Kolekcja Akademii

LA BIOSTHETIQUE wiosna/lato 2020

Niezależny i bezceremonialny, czasem brutalnie bezpośredni – to jeden ze sposobów opisujących brytyjski punkt widzenia. Charakteryzuje się całkowitą indywidualnością i nie apologetycznym lookiem. Zainspirowana tym, pierwsza kolekcja tej nowej dekady dotyczy piękna z nowego punktu widzenia: naturalnego i nieskażonego.

«Look, który udowadnia, że pewność siebie jest sposobem myślenia! Deklaracja dla wszystkich kobiet, które kochają krótkie włosy.»

Alexander Dinter, międzynarodowy dyrektor kreatywny La Biosthétique

BEYOND BLONDE

Ten promienny kolor looku podkreśla silny i pewny charakter strzyżenia. Tutaj gra kontrastów wyraża się w połączeniu ciepłych i chłodnych odcieni pasm blondu. Koloryzowane techniką warstwową tworzą wspaniały i współczesny blond w unikalnym wymiarze.

PUNK BREEZE

Atrakcyjnie buntownicza i bezczelnie fajna! Uderzająca, szeroka grzywka obcesowo przechodzi do pełnej objętości sekcji na karku. Tępe warstwy i surowa faktura zapewniają strzyżeniu dużą część niekonwencjonalności. Look, który daje kobietom z odpowiednią postawą – nieodparty dotyk punku.

«Połączenie bogatych odcieni brunet i ciepłych piaskowych, zmienia się wraz z każdym ruchem i wariantem stylizacji.»

Andrea Bennett, międzynarodowy kreatywny dyrektor ds. koloryzacji La Biosthétique

GENTLE HEROINE

Graficzny i wyraźny, okrągły bob z ciężką grzywką uosabia ponadczasową nowoczesność. Silna ekspresja zaokrąglonego kształtu jest zwiększona przez redukcję, która nigdy nie wydaje się statyczna.

CREME BRULEE BLONDE

Mikro delikatne pasemka wyglądają tak naturalnie, jakby magicznie stworzone przez słońce. Ten “pocałowany słońcem” look teraz definiuje świat piękna. Modna oprawa twarzy uwydatnia kolor dzięki delikatnemu rozjaśnieniu i nadaje ekscytujący blask zarówno włosom, jak i cerze. Jeśli chodzi o cięcie, precyzyjna grzywka kontrastuje z delikatnie zdefiniowanymi, bocznymi konturami. Delikatne i schlebiające obramowują twarz i nadają jej odpowiednią dawkę kobiecej zabawności.

ACADEMY COLLECTION
WIOSNA – LATO 2020

Code to Create Tutorials:

 

ZOBACZ

0
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password