Brak produktów w koszyku

Top
Bold Academy Collection Spring/Summer

LA BIOSTHETIQUE wiosna/lato 2021

Nowa kolekcja BOLD, niesie ze sobą atrybuty takie jak: odwaga, bezczelność, siła, uderzenie… Połączenie tych atrybutów, daje niesamowitą siłę, która odzwierciedla naszą nową kolekcję La Biosthétique Wiosna-Lato 2021!.

«„Figlarny ruch”, „Ukryte kształty”, „Linie”

Definiują kolekcję, stają się kluczowymi elementami, które sprawiają, że każdy look ma w sobie ruch i zabawę, dzięki czemu jest wszechstronny, ekscytujący i zaskakujący dla oka. Fryzury mają precyzyjne linie, które czasami znajdują się na pierwszym planie, a czasami prawie całkowicie wtapiają się w kształt. Zastosowana technika łączy linie i wewnętrzne warstwowanie, gdzie linie działają jako przełamanie, dając efekt mocnego i odważnego kształtu.»

Alexander Dinter, międzynarodowy dyrektor kreatywny La Biosthétique

Look 1: Nele

Cięcie

Kind of Rock

Ten inspirowany rockiem, warstwowy look do ramion ma obszerną teksturę. Długa grzywka umożliwia wiele wariacji stylizacji. Kobiecość i szczypta buntu nie są sprzecznością i ucieleśniają nowoczesność.

Kolor

Forever Earthy

Klasyczne połączenie ziemistej brunetki i brązowych tonów w wyrafinowany sposób podkreśla potarganą, zwiewną sylwetkę.

Dodatkowe umieszczenie odblaskowych światełek kosmetycznych na czubku głowy, wspierając zabawną i rozczochraną lekkość i wszechstronne opcje stylizacji.

Look 2: Luca

Cięcie

The Eccentric

Ekscentryczny krótki look wyróżnia się czystością, wyraźnym kształtem, zaakcentowaną frędzlami i konturami o miękkiej teksturze. Podkreśla to prawdziwe zestawienie kolorów. Nonkonformistka, odważna piękność!

 

Kolor

Eden Green

Wielowymiarowe połączenie delikatnych i wdzięcznych odcieni zieleni poprawia wstępnie rozjaśniony warstwowy kształt z optymistyczną i podnoszącą na duchu postawą! Noszone w ten sposób jasnozielone włosy mogą być równie kobiece i super szykowne! Elektryzująca gra kolorów z własnym charakterem. WZMOCNIJ SIĘ!

 

Look 3: Marie

Kolor

Pearlescent Dimension

Ta wysublimowana gra chłodnych opalizujących i zarumienionych na perłowy blond odcieni przekształca blond włosy w balayage. Wielowymiarowe połyskujące perłowe akcenty podkreślające ultra luksusowe wykończenie. GLOSS DE LUXE!

 

Look 4: Toni

Cięcie

The Edge

Połączenie warstwowych i rozłączonych długości zapewnia wyraźny, asymetryczny wygląd. Uderzająca, graficzna przerwa w kształcie oznacza odwagę. Pomimo miękkiej konsystencji jest to bardzo mocny wygląd. Odważny i ostry.

 

Kolor

Dreamatic Peach

Radosna mieszanka ciepłych, stonowanych różowych i złotych brzoskwiniowych odcieni płynnie łączy się z wyrafinowanym asymetrycznym i wstępnie rozjaśnionym kształtem bobu. Wzmacniający i marzycielski napar z brzoskwini, który dodaje blasku, schlebia i podnosi na duchu kolor! KOLOR POP!

 

Look 5: Ferdinand

Cięcie

Mastermind

To cięcie wyróżnia się asymetrią i różnymi teksturami. Kształt o klasycznej strukturze ma rozłączone sekcje, co daje niebanalny efekt. Męski wygląd, który jest młody i fajny. Mistrz w swojej klasie.

 

BOLD ACADEMY COLLECTION
WIOSNA – LATO 2021

Code to Create Tutorials:

 

ZOBACZ

  • Wyprzedano
0
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password