Top
Instant Vanity Collection Spring/Summer

LA BIOSTHETIQUE wiosna/lato 2022

INSTANT VANITY – idealna równowaga między krojem, kolorem i stylizacją.

Są wizerunki, które rozbudzają natychmiastowe pożądanie. Taka właśnie jest Kolekcja Wiosna Lato 2022. Odkryj fascynujące wewnętrzne piękno.

Podkreśl swój charakter poprzez kolory i kształty, mocne i delikatne jednocześnie. Rozpieść swoje ego i daj się ponieść swojej próżności. Ciesz się nowym, elektryzującym look’iem i prezentuj każdy jego niuans światu z dumą.

Look 1: Suj Lee

Niezwykły blond podnosi atrakcyjność delikatnie ułożonego długiego bobu i lekko zaokrąglonej grzywki. Kremowe wykończenie z ciepłymi i chłodnymi niuansami przywołuje na myśl zaciszne piaszczyste plaże i smak lodów waniliowych. Miękki kurs z jasnymi refleksami znajduje swój odpowiednik w makijażu. Jak odbicie delikatnie płonącego ognia, ponętny róż rozgrzewa powieki i odbija się echem na miękkich, połyskujących jak kwiat ustach. Lekka miękkość nadaje prostym krojom kultowy wygląd.

Look 2: Anna

Definicja i miękkość w atrakcyjnym kontraście. Figlarne długości po bokach, a w karku rozpuszczone graficzne cięcia i pozostawiające wrażenie włosów dłuższych, niż są w rzeczywistości. Odbicia światła w ciepłych korzennych niuansach rozświetlają podkreślony kontur grzywki i wyczarowują na twarzy żywy blask. Usta i powieki rozkwitają pachnącą słodyczą w świeżym, jedwabiście matowym odcieniu różanej cery. W kontrze do tego, intensywna kocia oprawa oka w czarnym wydaniu.

Look 3: Rafaela

Kultowa lwia grzywa lat 80. przeżywa współczesne odrodzenie.  Kształt i bogactwo odcieni brązu przywodzi na myśl uderzające połączenie kawy i czekolady, rozluźnione trwałą. Loki ucieleśniają nostalgiczną tęsknotę, a ich lekka forma przenosi je w teraźniejszość. Grzywka skrywa kremową cerę i delikatnym róż z przydymioną nutą. Fioletowa linia rzęs podkreśla nieodpartą aurę między mistycyzmem, a rock’n’rollem.

Look 4: Rosalie

Miękkie cięcia dodają uroku twarzy. Przepiękny gradient łączy w jedno słodycz cynamonu z połyskującą miedzią tworząc unikalny look – gorący i chłodny jednocześnie. Magnetyczna ekspresja utrzymana jest także w makijażu w tonacjach kawowego brązu. Podkreślone rzęsy nadają spojrzeniu zmysłowego konturu. Całość zwieńcza promienny błysk pomarańczowych ust.

INSTANT VANITY ACADEMY COLLECTION
WIOSNA – LATO 2022

INSTANT VANITY Tutorials:

 

ZOBACZ