Brak produktów w koszyku

Top
Supernatural Academy Collection Autumn/Winter

LA BIOSTHETIQUE jesień/zima 2021

SUPERNATURAL – Kolekcja będąca synonimem siły, autentyczności, szczerości, naturalności…

Fryzury inspirowane naturą. Academy Collection Jesień – Zima 2021 / 2022 marki La Biosthétique czerpie z natury i wykracza poza to, co naturalne, dzięki umiejętnej grze kolorów i faktur. Supernatural oznacza naturę bardziej niż doskonałą, czystą i nieprzekłamaną. Każdy look jest niczym głęboko osobiste zdjęcie. Autentyczne i czasem nieco surowe, przekazują prawdziwe piękno, jak czarno-białe fotografie Petera Lindbergha. Nic sztucznego nie odwraca uwagi od osobowości.

Look 1: Maria

Cięcie

WAVE DELIGHT

Ten wyrazisty look jest podkreślony przez ultrakobiecą miękkość i przypomina nieskazitelny glamour aktorek z lat 70. XX wieku. Dynamiczne cięcie podkreśla naturalne fale i delikatnie wprawia włosy w ruch, gdzie grzywka jest zintegrowana z płynnością.

Kolor

SUNKISSED BALAYAGE

Niczym zasłona świetlna, subtelne refleksy rozjaśniają kolor włosów. Fryzura Mousy Hair jest zgodna z zasadami balayage, ale opiera się na gradacji, która jest prawie niezauważalna gołym okiem. Włosy, które nie są ani blond ani brązowe, ale jakby muśnięte słońcem!

Look 2: Une

Cięcie

TOM BOY

Krótka androgeniczna fryzura o wyrafinowanej delikatności. Delikatne końcówki nadają strukturze krótkich włosów fakturę o okrągłym, pełnym objętości kształcie, którą można ułożyć w sterczące na zewnątrz włosy lub, przeciwnie, wygładzić wzdłuż głowy. Idealne cięcie na chłopczycę, błyszczące, a jednocześnie miękkie.

Kolor

UNITED BLONDE

Fascynująca dwoistość delikatnej naturalności i futurystycznej nowoczesności jest dopasowana do dwóch kremowych odcieni blondu, których świetlisty blask kontrastuje z całkowicie monochromatycznym odcieniem. Czysty blond, w pełni.

Look 3: Lida

Cięcie

THE BANGS

Ciężka, androgeniczna grzywka z nutką kobiecości, nadaje fryzurze wyrazu. Grzywka kontrastuje z krótkimi długościami po bokach i na karku. Może być jednak naturalnie łączyć się z resztą fryzury, w zależności od wybranego uczesania.

Kolor

BEAUTY LIGHTS

Miedziane odcienie pasemek Beauty Highlights inspirowane są ciepłą paletą barw niezapomnianego zachodu słońca. W zależności od stylizacji, lśnią czystym blaskiem lub tworzą pasemka w kolorze głębokiego, równomiernego brązu.

Look 4: Camiel, dłuższe włosy

Cięcie

DEMIGOD

Dzięki temu zaokrąglonemu cięciu o średniej długości, granice między męskością a kobiecością zacierają się. To cięcie podkreśla kręconą strukturę włosów i nadaje fryzurze swobodną naturalność, inspirowaną nonkonformistycznym stylem lat 70. XX wieku.

Look 5: Camiel, krótsze włosy

Cięcie

THE HERO

Przedziałek umiejscowiony bardzo nisko na boku oddziela teksturowane, swobodne długości na czubku głowy od bardzo krótkich włosów poniżej. Asymetryczna fryzura reinterpretuje klasyczne cięcie barberskie z lat 40. XX wieku w nowoczesny sposób. Męski i młodzieńczy look, z uwodzicielską nutą buntowniczą.

SUPERNATURAL ACADEMY COLLECTION
JESIEŃ – ZIMA 2021/22

SUPERNATURAL Tutorials:

 

ZOBACZ

0

Reset Password